Jeugd RCFC en Antwerp slaan handen in elkaar

In de strategie om onze club en zijn jeugdopleiding nog kwalitatiever te maken ging Cappellen FC een samenwerking aan met Royal Antwerp FC. Op donderdag 19 augustus zijn Carlo Van Acker (voorzitter) en Carlo Lambrechts (Jeugdmanager) ontvangen op de Bosuil om de samenwerking tussen onze 2 clubs officieel te maken en te bekrachtigen met het ondertekenen van een akkoord.

Met deze overeenkomst zullen we nauwer gaan samenwerken om de talentontwikkeling op onze club te verbeteren. Onze jeugdtrainers zullen extra clinics en opleidingen kunnen volgen en zich zo verder als trainer kunnen ontwikkelen Voor onze jeugdspelers zullen er extra trainingsmomenten komen en interne talenttrainingen georganiseerd worden op Antwerp alsook op Cappellen. Dit alles kadert in het belang dat de club legt in een optimale jeugdwerking waarin de opleiding en vooral de speler centraal staan.