Voorbeschouwing Royal Cappellen FC – K. Berg en Dal VV

De zege van vorige week leverde Cappellen FC even wat ademruimte op in het klassement. Het is echter belangrijk dat geel-rood die zege deze week verzilverd. De komst van Berg en Dal is daarom extra belangrijk. De Kempenaars staan voorlopig immers op een gedeelde veertiende plaats. Als Cappellen wint, wordt Berg en Dal terug geslagen tot op 9 punten.

Berg en Dal is aan haar tweede seizoen in de tweede afdeling bezig. Vorig seizoen wisten ze zich ondanks een moeilijke start vrij eenvoudig te handhaven in de reeks. Dit seizoen verloopt het toch merkelijk stroever, want de ploeg uit Meerhout kampeert al een gans seizoen in de onderste regionen van het klassement. Zeges tegen Wellen en Rotselaar doen evenwel vermoeden dat Berg en dal zeker nog kans maakt op het behoud.

Cappellen FC kon vorig weekend dus opnieuw aansluiten met een zege en kan in de komende weken de kloof met de bedreigde plaats uitdiepen door rechtstreekse duels met Berg en Dal en Rotselaar. Wouters en Groeneveld keren opnieuw terug na ziekte en Quirynen na een gele schorsing. Van Den Bogaert viel vorige week vroeg uit en is twijfelachtig.

De kern: Vanhamel, Cranshoff, Wouters, Rietdijk, Laerenbergh, Hansen, Cloots, De Schutter, Talal, Minnebach, Schryvers, Van Den Bogaert (?), Stevens, Mbuba, Groeneveld, Vercauteren, Verpoest.
Geschorst: niemand.
Op één kaart van schorsing: Cranshoff, Talal, Mbuba, Groeneveld, Verpoest.
Geblesseerd: Van Osselaer, Deckers.

Het verleden:
31/07/2011: Berg en Dal – RCFC 2-3
23/11/2025: Berg en Dal – RCFC 2-2

Geschiedenis