|
Een aloude voetbalwet werd vandaag nogmaals benadrukt. Wie niet scoort, kan niet winnen. Bocholt verzamelde in 90 minuten twee kansen, maar kon even vaak scoren. Cappellen kreeg voor de rust enkele uitgelezen kansen om de score te openen, maar slaagde daar niet in en betaalde de rekening duur.
In haar eerste thusiwedstrijd van het nieuwe seizoen was Cappellen van bij aanvang de betere ploeg. In de aanvangsfase waren er al enkele halve kansen, mar Benajiba trapte over, Chergui voorlangs en Luyten kon een voorzet van Allachi onschadelijk maken. Cappellen bleef de betere ploeg en na een aflegger van Stevens schoot Benajiba rakelings over. In dezelfde minuut kon Stevens net niet bij een voorzet van Allachi om de score te openen. Pas na een kwartier kwamen de bezoekers even de neus aan het venster steken. Het schot van Janssen kon Ferket echter niet verontrusten. De thuisploeg bleef het gebeuren domineren en op een voorzet van Nkunku liep Oben de bal bijna in eigen doel. Even later bracht Thijs redding op een schot van Rizki. Het venijn zat in de staart toen Kocaslan teveel ruimte kreeg en via de paal de score kon openen.
Na de pauze waren de bedoelingen van de bezoekers meteen duidelijk. Met man en macht verdedigden ze de krappe voorsprong en hoopte het op die ene tegenaanval. Cappellen probeerde de bezoekers met de rug tegen de muur te zetten, maar goede kansen bleven eigenlijk uit. Rizki en Nkunku zagen een poging naast verdwijnen. Aan de overzijde ging een vrije trap van Kocaslan net naast en in de slotfase glipte Vrolix door de buitenspelval om de bezoekende zege veilig te stellen.
Cappellen FC: Ferket; Dekkers, van Bakel, Rombouts, Chergui; Rizki, Allachi, Benajiba; Nkunku, Djamba-Shango; Stevens.
Bocholt: S. Thijs, Oben, P. Thijs, Luyten, Clabots; Houben, Van Geel, de Condé, Stieners; Kocaslan en Janssen (46' Vrolix).
Doelpunten: 45' Kocaslan 0-1 en 81' Vrolix 0-2.
Geel: Houben, Clabots en Vrolix
|