|
|
Cappellen FC - Germinal Beerschot 1-3
Cappellen moest tijdens haar eerste oefenwedstrijd het onderspit delven tegen Germinal Beerschot. Overtuigen kon de eerste klasser geenszins. De bezoekers maakten dan wel een vroege achterstand ongedaan; de beste kansen waren tijdens de eerste periode voor Cappellen. Na de uitsluiting van Chergui konden de bezoekers wel het overwicht hanteren wat resulteerde in een derde treffer via uitblinker Malki.
Met Allachi, Schrauwen, Arouna en Nkunku startten vier nieuwkomers in de Kapelse basis. Da Silva zag al snel een poging afgeblokt, maar voor het kwartier klom de thuisploeg op voorsprong. Abdul Arouna kon meteen de netten bol zetten. Germinal beerschot schoot wakker. verhoeven bediende Dosunmu die gelijk maakte en even later devieerde Malki een voorzet van Dosunmu voorbij Brughmans. Cappellen liet zich niet onbetuigd en Steppe moest een poging van Allachi onschadelijk maken. Even later liet Stevens een wenkende kans onbenut toen De Wree te kort terugspeelde. Arouna schoot voorlangs en Steppe moest plat op een poging van Nkunku. Het laatste wapenfeit uit de eerste periode kwam op naam van Allachi die over kopte.
Meteen na de pauze kon Malki zich doorzetten, maar zijn poging ging voorlangs. Het tempo zakte en kansen werden schaarser. Toen Chergui halfweg de tweede helft werd uitgesloten na een akkefietje met de scheidsrechter kon Germinal Beerschot eindelijk zijn stempel op de wedstrijd drukken. Malki kon via de lat de 1-3 binnenwerken na een hoekschop. Dizelfde Malki besloot even later nog over en aan de overzijde zag Sampil een gekraakt schot naast verdwijnen. Schrauwen schoot in de slotfase een vrije trap vanop ruime afstand langs de verkeerde kant van de paal.
Trainer De Roover was tevreden na de eerste oefenwedstrijd: "We hebben zeker in de eerste periode goed weerwerk geboden. Na de pauze en zeker na de rode kaart werd duidelijk dat wij gisteren pas aan de training begonnen en dat Germinal Beerschot vandaag al aan haar zesde wedstrijd bezig zijn. We moeten in de komende weken verder werken aan de conditionele opbouw zodat we het ritme van vandaag langer kunnen volhouden en de nieuwelingen kunnen inpassen."
Cappellen: Brughmans; Dekkers, Van Der Linden, Rombouts (46' Rizki), Chergui; Schrauwen, Da Silva, Nkunku (60' Devic); Arouna (78' Van Hoydonck), Allachi en Stevens (46' Sampil).
Germinal Beerschot: Steppe (46' Moons); De Wree (46' Vleminckx), Ederson, Van Dooren, Né (79' Vermeerbergen); Verhoeven (46' Dickson), Wamfor, Zerara, Losada; Dosunmu (79' Sterchele) en Malki (79' Madah).
Doelpunten: 12' Arouna 1-0, 17' Dosunmu 1-1, 19' Malki 1-2 en 68' malki 1-3.
|