Steun onze club via Carrefour en de Rode Duivels

Supermarktketen Carrefour zet dit voorjaar een actie op touw om de amateurclubs een hart onder de riem te steken. Bij elke aankoop tot 12 juli 2021 kan u steuncodes verzamelen die u vervolgens aan uw club naar keuze kan doneren.

Elke steuncode heeft een unieke QR code. Door deze te scannen met de handige steunjesportclub-app of in te geven op de website kunnen deze steuncodes aan R. Cappellen FC worden geschonken. Met deze codes kunnen we als club vervolgens materiaal en andere producten bestellen die we kunnen gebruiken binnen de clubwerking. Het kan dan gaan om sportmateriaal (trainingmateriaal, drinkflessen, …), maar evenzeer elektronica die binnen de club gebruikt kan worden.

Wij danken u alvast voor uw medewerking om onze club te steunen